Powiększenie i modelowanie warg sromowych większych

Pacjentki decydujące się na ten zabieg chcą uwydatnić zarys warg sromowych, zwiększyć ich objętość, wyrównać dysproporcje oraz poprawić ich jędrność i spoistość. Pomimo, że nie jest to rozległa operacja, powinna być wykonana przez wyspecjalizowanego lekarza przy użyciu odpowiedniego sprzętu.
Zabieg powiększenia warg sromowych większych można wykonać przy użyciu materiału syntetycznego pod postacią kwasu hialuronowego jak również materiałem używanym przy tego typu operacjach może być własna tkanka tłuszczowa.
Zostaje ona pobrana w sposób sterylny z powłok brzucha, kolan, lub ud, następnie pod odpowiednim opracowaniu zaaplikowana pod skore warg sromowych.

Powiększanie i modelowanie warg sromowych – jak się przygotować do zabiegu?

Powiększanie i modelowanie warg sromowych – ile trwa operacja? Jak wygląda rekonwalescencja?

Operacja trwa około 45 minut. Jest przeprowadzana zarówno w znieczuleniu miejscowym jak i ogólnym.
Po okokoło 7-10 dniach pacjentki powracają do codziennej aktywności. Obrzęk i zasinienie operowanej okolicy utrzymuje się przez około 2 tygodnie. Natomiast po około 3 tygodniach pacjentki mogą powrócić do aktywności seksualnej.

Powiększanie i modelowanie warg sromowych w MedPoint Wrocław

Nasz szpital od lat specjalizuje się w zabiegach powiększania i modelowania warg sromowych. Gorąco zachęcamy pacjentki do umawiania wizyt. Oferujemy przeprowadzenie operacji w sposób bezpieczny i profesjonalny, przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu dostępnego na rynku. Wyróżnia nas doświadczenie i wiedza. Można nam zaufać!