Przemieszczenie łechtaczki

Zabieg przemieszczenia łechtaczki polega na chirurgicznej zmianie jej ulokowania w kierunku cewki moczowej. Taka korekta poprawia wygląd narządu i wzmacnia doznania w czasie stosunku. Operacja skierowana jest przede wszystkim dla pacjentek chcących poprawić wizualnie anatomię okolic intymnych oraz polepszyć odczucia w trakcie współżycia.

Przemieszczenie łechtaczki – opis zabiegu

Zabieg przemieszczenia łechtaczki wykonuje się zarówno w znieczuleniu miejscowym, jak i ogólnym. Nie pozostawia po sobie widocznych śladów i blizn. Po operacji wymagana jest jednodniowa hospitalizacja, po której pacjentka może być wypisana do domu.

Przemieszczenie łechtaczki – przygotowanie do zabiegu

Przemieszczenie łechtaczki – zapraszamy do MedPoint Wrocław

W MedPoint Wrocław specjalizujemy się w wykonywaniu szeregu zabiegów z zakresu ginekologii plastycznej, w tym również w korekcie przemieszczenia łechtaczki. Naszym pacjentkom zapewniamy przeprowadzenie operacji w nowoczesnej klinice, zapewniającej pełne bezpieczeństwo i maksymalny komfort. Każdy zabieg poprzedza wizyta konsultacyjna. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym szpitalem i umówienie spotkania w dogodnym terminie.